Wsparcie i FAQ

 

Wsparcie klienta

 

Jeżeli Twój Clocky jest chory, lub po prostu masz z nim problem, możemy pomóc.

 

Polecamy także ponowne przeczytanie instrukcji obsługi, która była dołączona do budzika.

 

Informacje o gwarancji znajdziesz na stronie gwarancji dostępnej tutaj.

 

Jeżeli Twój Clocky nadal jest chory, prosimy skontaktuj się z nami, opisz szczegółowo problem i kroki podjęte w celu przywrócenia budzika do sprawności. Bardzo często możemy pomóc zdalnie rozwiązać problem, w bardzo krótkim czasie.

Kontakt do nas +48 22 4480522.

 

FAQ

 

CLOCKY NIE DZIAŁA PRAWIDŁOWO

 

Najlepiej jest używać markowych baterii litowych, ponieważ inne marki mogą się różnić pojemnością baterii, stabilnością energii oraz wymiarami.

 

Zmiana ustawień formatu czasu z 12 na 24 godzinny, lub z 24 na 12 godzinny format

 

Clocky może być ustawiony by wyświetlać czas zarówno w formacie 12 jak i 24 godzinnym. Aby ustawić Clocky w trybie 24-godzinnym, naciśnij i przytrzymaj przycisk T przez 3 sekundy.

 

Jeśli obecnie znajdujesz się w trybie 12-godzinnym, a zegar jest ustawiony na jedną z godzin PM, po naciśnięciu i przytrzymaniu przycisku T zobaczysz zmianę na ekranie na odpowiadający mu 24-godzinny czas.

 

Jeśli jesteś w trybie 12-godzinnym, a zegar jest ustawiony na jedną z godzin AM, nie zobaczysz zmiany po przejściu w tryb 24-godzinny.

 

Upewnij się, że jesteś w jednej z godzin PM po naciśnięciu i przytrzymaniu przycisku T.

 

CLOCKY NIE WŁĄCZA SIĘ

 

Aby zresetować Clocky, wykonaj następujące kroki:

 

Użyj nowych baterii: z jakiej marki baterii korzystasz? Proszę spróbuj użyć do swojego Clocky nowych baterii litowych. Sprawdziliśmy, że najlepiej jest używać produktów dobrej marki (np. Duracell, Panasonic, Varta, najlepiej baterii litowych występują  różnice pojemności w bateriach innych, tanich marek).

 

Sprawdź biegunowość: Upewnij się, że baterie są włożone z odpowiednią polaryzacją. Polaryzacja Clocky różni się od innych urządzeń. Możesz spróbować wyjąć i ponownie włożyć baterie.

 

Sprawdź drzwi baterii: Dodatkowo upewnij się, że drzwiczki baterii są mocno dokręcone.

 

Wypróbuj tryb demonstracyjny: Naciśnij jednocześnie przyciski A i T na górze budzika, aby uruchomić tryb testowy. Koła zaczną się poruszać.

 

KOŁA CLOCKY NIE SĄ RUSZAJĄ SIĘ

 

Włącz koła: Upewnij się, że przycisk kół jest włączony (na wyświetlaczu). Po włączeniu na wyświetlaczu pojawi się ikona koła.

 

Check Snooze Time: Możesz również sprawdzić czas drzemki na swoim Clocky. Jeśli twój czas drzemki jest ustawiony na 0, Twój Clocky uruchomi się, gdy tylko zabrzmi alarm. Jeśli jest ustawiony na 1-9, przycisk drzemki należy nacisnąć raz, a Clocky będzie działać po upływie ustawionej liczbie minut.

 

Wypróbuj tryb demonstracyjny: Naciśnij jednocześnie przyciski A i T na górze, aby uruchomić tryb testowy. Koła zaczną się poruszać.

 

KOŁA ZEGARA WYDAJĄ SIĘ BYĆ LUŹNE

 

Koła są luźno celowo. Są tak skonstruowane, by nie uległy uszkodzeniu, gdy urządzenie spada na podłogę.

 

GDZIE MOGĘ ZNALEŹĆ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI CLOCKY?

 

Pobierz TUTAJ

 

 

 

Follow Us

  

Je, po naciśnięciu i przytrzymaniu przycisku T zobaczysz zmianę na ekranie na odpowiadający mu 24-godzinny czas.

z jakiej marki baterii korzystasz? Proszę spróbuj użyć nowych baterii litowych. Sprawdziliśmy, że najlepiej jest używać produktów dobrej marki (np. Duracell, Panasonic, Varta, najlepiej baterii litowych występują  różnice pojemności w bateriach innych, tanich marek).

Upewnij się, że przycisk kół jest włączony (na wyświetlaczu). Po pojawi się ikona koła.